Velika pobjeda Reala i korak bliže tituli

Real Madrid je odigrao igra važnu utakmicu protiv Seville i pobijedio 4:1, a prvi pogodak je dao Nacho i to na krajnje čudan način.
Strijelci ostalih golova bili su Cristiano Ronaldo (23., 78.) te Toni Kroos u 84. minuti.
Barcelona je slavila identičnim rezultatom protiv Las Palmas uz hat-trick Neymara, a jedan je zabio Luis Suarez.
Poznavajući ljuto i vječno rivalstvo s madridskim klubom, kao i činjenicu da se vodi velika borba za tron, nije teško pretpostaviti da će uslijediti brojni prigovori nakon utakmice zbog pogotka Nacha.
Nacho je zabio u 10. minuti – dosuđen je prekršaj na 20-ak metara od gola, svi su stali i počeli formirati živi zida, kao što je to inače najnormalnija praksa u takvim situacijama.
Međutim, Nacho nije previše mario i mrtav-hladan je potegnuo po golu i zabio dok su svi stajali i čudili se.
Uistinu, čudno, ali Kraljevi se neće buniti s obzirom da pobjedom dolaze vrlo blizu naslovu prvaka.

IZVOR: JUTARNJI